Mannari lampa sufitowa 2xGU10+1xLED/8W czarna S230757203
towar niedostępny
Opis
Prosta i nowoczesna lampa sufitowa czarna z łączonymi źródłami światła. 2 spoty na żarowkę GU10 można ustawaiać pod dowolnym kątem. Dodatkowym oświetleniem jest listwa LED o ciepłej barwie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka + LED |
| Typ trzonka żarówki | GU10 + LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 70 cm x 11 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal |


by 