Manso lampa wisząca 1xE14 złota PND-37462A-MC-GD
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kolorowym(różowy, zielony, niebieski) kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze piaskowany złoty z połyskiem. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 16 cm |
| Wysokość | 144 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 30,4 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | różowy + zielony + niebieski |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 