Marbella kinkiet 1-punktowy 4255AR
towar niedostępny
Opis
Lampy Marbella czyli klasyka w nowym wydaniu. Elegancki chrom lub klasyczny mosiądz podkreślą niepowtarzalność wnętrza. Klosze szklane w kolorze białym z ozdobną ramką w kolorze konstrukcji lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27(duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 25 cm |
| Wysokość | 21,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 13 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 18 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały + złota ramka |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Uwagi | stal mosiądzowana |


by 