Marble D30 lampa wisząca 1xLED/12W mosiądz ST-8950-30
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz wykonany z naturalnego marmuru, elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu szczotkowanego. Wysokość regulowana (4 zestawie 4 rurki o długości 20 cm, 30 cm, 50 cm,50 cm). Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 787 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 30 cm |
| Wysokość | 87,5 cm - 187,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 30 cm |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | marmur |
| Osłona źródła światła | Inne |
| Materiał | metal, mamur |


by 