Marble lampa wisząca 6-punktowa mosiądz MOD187PL-06BS
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi białymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 67 cm |
| Wysokość | 56 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Waga | 4,2 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 