Maris lampa wisząca 1-punktowa patyna O2751 W1 PAT
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa w całości wykończona w patynie. Przewód w czarnym oplocie materiałowym. Idealnie pasuje do loftowych i industrialnych wnętrz. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 8 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 0,3 kg |
| Kolor konstrukcji | patyna |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 