Marshall D50 plafon 3xE27 czarny MLP2426
towar niedostępny
Opis
Plafon 3 punktowy z materiałowym, czarnym abażurem od spodu przysłoniętym tworzywem sztucznym. Podstawa metalowa wykończona w kolorze białym. Lampa idealnie sprawdzi się jako oświetlenie w salonie czy też w sypialni.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | tkanina + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 