Marton lampa sufitowa GX53 IP44 chrom AZ6866
towar niedostępny
Opis
Sufitowa oprawa punktowa nieruchoma wykonana z wysokiej jakości aluminium w chromie. Lampa sprawdzi się we wszystkich nowoczesnych powierzchniach. Przeznaczona do źródeł światła z trzonkiem GX53. Oprawa posiada podwyższoną odporność na wnikanie wilgoci, idealna do łazienki jak i do innych pomieszczeń.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 8,5 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | chrom błyszczący |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, PVC |


by 