Mataro lampa wisząca 8xE27/E14/GU10 czarna 364100832
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 8 punktowa ze szklanymi i metalowymi kloszami. Łączy w sobie trzy smukle metalowe oprawy oświetleniowe z pięcioma szklanymi elementami, które razem tworzą wyjątkowy rozsył światła i fascynujące odbicia w pomieszczeniu. Lampa wisząca MATARO zachwyca nowoczesnym i eleganckim designem. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) + E27 (duży gwint) + GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | E27/10W + E14/10W + GU10/25W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 118 cm x 34 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 6,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | chromowany + czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 