Mekong kinkiet elewacyjny ścienny 2-punktowy 4420
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 2 punktowy ze szklanym kloszem. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Posiada dwa źródła światła świecące góra i dół.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP42 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość od ściany do końca lampy | 16 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Waga | 0,94 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 