Memory kinkiet 1xE14 czarny MOD177WL-01B
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i klasyczne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 22 cm |
| Wysokość | 24,5 cm |
| Waga | 1,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 