Memory lampa wisząca 1xE14 złota MOD177PL-01G
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i klasyczne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 8 cm ( średnica podsufitki 10 cm) |
| Wysokość | 232 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały + złoty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 