Memphis lampa wisząca 2xLED 55W czarna AZ6815
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 2 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Zachwyca niebanalną, falującą formą klosza, która przyciąga wzrok niczym dzieło nowoczesnej sztuki. Czarne matowe wykończenie podkreśla luksusowy charakter. Możliwość regulacji wysokości. Jasność oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 50%, 25%) za pomocą typowego włącznika światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 55W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pomocą włącznika światła |
| Kąt świecenia | 123 stopnie |
| Strumień świetlny | 2580 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Długość x szerokość | 120 cm x 26 cm |
| Wysokość | 150-310 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, silikon |


by 