Metz lampa wisząca 14xG9 złota 7015-1404
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 14 punktowa ze szklanymi kloszami w kształcie kul. Oprawa wykończona w kolorze złotym. Idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i loftowe wnętrza. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 14-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 3,5 W |
| Żarówki w komplecie | tak |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 4,6 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | dymiony + bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 