Mila lampa wisząca 14xG9 czarna ML0334
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 14 punktowa z kloszami w kształcie kuli o różnej średnicy umieszczonych na metalowym okręgu. Oprawa wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa nada naszemu wnętrzu wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 14-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 9 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 76,5 cm |
| Wysokość | 42 cm - 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | większy 15 cm, średni 12 cm, najmniejszy 10 cm |
| Waga | 3,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 