Milan kinkiet 1-punktowy brązowy 31577
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z metalowym kloszem. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym ze wstawkami wykonanymi ze sklejki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 16 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 19 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 12 cm |
| Waga | 0,95 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | metal, drewno |


by 