Mirabella 120 LED lampa wisząca 1-punktowa czarna AZ5093
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Produkt MIRABELLA 120 3000K DIMM BK to połączenie stylowego designu oraz najwyższej funkcjonalności, tak przydatnych nie tylko w domowych wnętrzach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 60W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 3150 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 122 cm x 67 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl |


by 