Mirellio kinkiet 2xG9 mosiądz miodowy WL-66463-2-HB
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy ze szklanymi białymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu miodowego.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 26 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 17 cm |
| Wysokość | 29 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | mosiądz miodowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, aluminium, szkło |


by 