Mirror D60 lampa wisząca LED 35W IP44 CCT biała
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość zmiany barwy światła: 3000K ciepła, 4000K neutralna, 6000K zimna (barwę światła ustawia się przed montażem w podsufitce lampy za pomocą przełącznika). Prosta forma lampy sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Możliwość regulowania wysokości. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności IP44 na wnikanie wilgoci. Idealnie nadaje się do łazienki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 35 W |
| Strumień świetlny | 3780 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 