Mirror Glow D25 lampa wisząca 1xE27 złota ST-9021-S gold
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z kloszem wykonanym z polerowanego barwionego szkła w kolorze złotym. Klosz zachwyca lśniącą lustrzaną powłoką. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm |
| Wysokość | 27 - 227 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 25 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 