Misty kinkiet 1xG9 czarny TK11016
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z kloszem ze szkła w kolorze białym. Jego elegancki, biały szklany klosz kontrastuje z czarną metalową konstrukcją, tworząc wyrafinowany i nowoczesny wygląd. Kolekcja MISTY to eleganckie i nowoczesne lampy, które zachwycają swoją subtelną formą i niepowtarzalnym designem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 20 cm |
| Wysokość | 21 cm |
| Waga | 0,36 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 