Misty lampa wisząca 5xG9 czarna TK11019
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa z kloszami ze szkła w kolorze białym. Charakterystyczne, opalowe klosze o organicznych, nieregularnych kształtach kontrastują z czarną metalową konstrukcją, tworząc wyrafinowany i nowoczesny wygląd. Kolekcja MISTY to eleganckie i nowoczesne lampy, które zachwycają swoją subtelną formą i niepowtarzalnym designem. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 37 cm |
| Wysokość | 143 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,04 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 