Mita LED lampa sufitowa 3-punktowa (z pilotem) biała 629219331
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym matowym. Oprawę można bezstopniowo regulować za pomocą wbudowanego ściemniacza światła. Barwa światła (temperatura barwowa w kelwinach) może być bezstopniowo regulowana. Lampę można wygodnie sterować za pomocą znajdującego się w zestawie pilota.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 76W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak, za pomocą znajdującego się w zestawie pilota |
| Strumień świetlny | 9250 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Długość x szerokość | 51,5 cm x 51,5 cm |
| Rozpiętość/średnica | = |
| Wysokość | 7 cm |
| Waga | 4,03 kg |
| Kolor konstrukcji | biały matowy |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | lampa nadaje się to montażu na suficie lub na ścianie. 5 lat gwarancji na diody LED |
| Lampa z pilotem | tak |


by 