Mizar LED IP44 kinkiet 1-punktowy czarny 12201/60/30
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Wysokiej jakości aluminium i elegancki wygląd są specjalnie dobrane i zaprojektowane do bezpiecznego użytkowania w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak łazienka.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 230 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 60 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 7,2 cm |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 0,8 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm |
| Waga | 0,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne (PS) |


by 