Modus lampa wisząca 6xGX53 czarna 1339/6
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa z metalowymi czarnym kloszami. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Modus to nie tylko oświetlenie, lecz również subtelny element dekoracyjny, który wnosi do przestrzeni spokój i nowoczesność.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 