Molite lampa wisząca 5xG9 czarna dymiony PND-1098-5R-BK
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 5 punktowa z kloszami wykonanymi z dymionego szkła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 58 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 