Molite lampa wisząca 8xE14 złota PND-1098-8-GD
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca nowoczesna w kolorze złotym z bursztynowymi kloszami wykonanymi ze szkła. Niesymetryczne rozłożenie kloszy powoduje że lampa jest przestrzenna. Długość lampy można skracać.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 100 cm x 38 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 