Mono lampa sufitowa (spot) 3-punktowa czarna/mosiądz 7783
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Oprawa wykończona w kolorze czarnym w połączeniu z mosiądzem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 70 - 84 cm |
| Wysokość | 8 -13 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 10,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | mosiądz |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 