Montana lampa wisząca LED 19W 3000K złota ST-6490P/L
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa ze zintegrowanym źródłem światła LED zachwyca złotym wykończeniem oraz dekoracyjnym elementem świetlnym przypominającym surowy kryształ, który przyciąga wzrok i podkreśla charakter każdego wnętrza. Wysokość regulowana.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 19 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1520 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 125 cm |
| Wysokość | 20 cm - 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty szczotkowany |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, żywica |


by 