Montiela lampa wisząca 6xLED 30W czarna złota PND-34374-6-BK
towar niedostępny
Opis
Klasyczna lampa wisząca 6 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym i złotym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 30W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1544 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 63 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło, akryl, aluminium |


by 