Multi LED M plafon 1xLED biały 11357
towar niedostępny
Opis
Plafon ze zintegrowanym źródłem światła LED przysłonięty tworzywem sztucznym. Oprawa wykończona w kolorze białym. Plafon posiada możliwość wyboru barwy światła oraz mocy - przed montażem. Może go zamontować zarówno natynkowo jak i podtynkowo.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9 W/ 12 W/ 18 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 110 stopni |
| Strumień świetlny | 900lm / 1200lm / 1600lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 23 cm |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 