Muno LED kinkiet elewacyjny 1-punktowy 6776
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 1 punktowy ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze grafitowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6W LED |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 240 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 22 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 13 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 