Nadine lampa stołowa 1xE27 złota/kremowa EU1034-1GO
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z kremowym abażurem. Ceramiczna teksturowana podstawa w kolorze złotym. Podnieś swoją przestrzeń mieszkalną dzięki lampie stołowej Nadine.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 28 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 20 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 28 cm |
| Waga | 1,25 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | kremowy (od spodu biały) |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | szkło, tkanina, ceramika |


by 