Nancy lampa wisząca 1-punktowa ceramiczna SL.0843
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z kloszem wykonanym z ceramiki. Możliwość malowania lampy farbami ściennymi. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 6 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 30 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | ceramika - gips |
| Materiał | ceramika |


by 