Naświetlacz LED halogen z czujnikiem ruchu 50W/4000lm/IP65 biała neutralna
towar niedostępny
Opis
Wysokiej jakości naświetlacz LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu PIR w solidnej aluminiowej obudowie.
- wykrywanie ruchu: regulacja 2 m - 8 m w poziomie, 1,8-2,5 m. w pionie,
- regulowany czas świecenia: 5 s - 8 min,
- regulacja natężenia oświetlenia zewnętrznego przy której zaczyna działać czujnik ruchu: 10 - 2000LUX
- strefa wykrywania ruchu: 120 stopni.
Oprawa doskonale sprawdzi się jako doświetlenie podjazdów, elewacji, frontów, hal i magazynów. Naświetlacz zapewnia długotrwałą żywotność (30 000 godzin) i odporność na wstrząsy. Wodoodporność IP65 pozwala na stosowanie lampy również na zewnątrz przy zmiennych warunkach atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu diod SMD moc lampy rozprasza się pomiędzy diody równomiernie - emitując jednolite światło. Dodatkowo źródło światła nie skupia się na jednej diodzie jak to ma miejsce w innych naświetlaczach. Dzięki czemu naświetlacze SMD są bezawaryjne i wytrzymałe.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 50 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 4000 lm |
| Barwa światła LED | 4500K (neutralna biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | max. 13 cm |
| Wysokość | 12 cm (20 cm z czujką) |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło hartowane, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | długość przewodu zasilającego - 30 cm |
| Czujnik ruchu | tak |


by 