Natura kinkiet 1xE27 czarny/rattan ST-DN1350-1
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet 1 punktowy składa się z rattanowego klosza wykończonego czarną tekstylną lamówką umieszczonego na czarnej metalowej podstawie. Idealnie wkomponuje się w styl boho.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 33 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 18 cm |
| Wysokość | 43 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | Inne |
| Materiał | metal, rattan |


by 