Natura lampa wisząca 1xE27 czarna/rattan ST-DN1350-10
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa 1 punktowa składa się z dziesięciu rattanowych elementów wykończonych czarną tekstylną lamówką umieszczonych na czarnych metalowych ramionach Rattanowe elementy można ułożyć indywidualnie, tworząc rozłożystą kompozycję. Możliwość regulowania wysokości za pomocą teleskopowej sztycy. Lampa idealnie wkomponuje się w styl boho.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 100 cm |
| Wysokość | 92 cm - 160 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | Inne |
| Materiał | metal, rattan |


by 