Nauta lampa wisząca 1xLED 16W czarna LE44345
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | gabinet / biuro |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 16W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1100 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Rozpiętość/średnica | 45 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 45 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny (od spodu biały) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal, zywica |


by 