Nautica L lampa wisząca GX53 czarna 1670/1L
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Drewniane elementy wykończone w kolorze jasnego drewna. Jej płynna sylwetka inspirowana morzem tworzy miękkie, wielowymiarowe światło, stanowiąc idealny akcent rzeźbiarski do nowoczesnych salonów, jadalni lub luksusowych wnętrz w stylu coastal. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 8 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 19 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 40 cm |
| Waga | 1,7kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + jasne drewno |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal lakierowana proszkowo, drewno |


by 