Nel kinkiet elewacyjny 1xLED/5W/3000K czarna 11368
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym szkłem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności z przeznaczeniem na zewnątrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 9,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 