Neptunus LED kinkiet 1-punktowy czarny 107910
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Podłużna oprawa doskonale sprawdzi się nad lustrem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 38 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 24,5 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 