Nersy lampa wisząca 3xE27 czarna/złota 62431
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca ze szklanymi kloszami osłoniętymi złotymi klatkami. Oprawa wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 80 cm x 26cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3,25 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały + złoty |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 