Neutron LED D8 lampa wisząca 1-punktowa chrom AD13012-1S CH
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z metalowym kloszem i wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 8 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 7,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 