Nevada L kinkiet 1xLED/20W biały LP-778/1W L WH
towar niedostępny
Opis
Kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED. Kinkiet wykonany z metalu w kolorze białym z IP 44 idealnie nadający się do łazienki np. nad lustro.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 20 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2450 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 60 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 7 cm |
| Wysokość | 9,5 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 