Nexus lampa wisząca LED 9W złota AZ5740
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonana z wysokiej jakości aluminium w kolorze złotym. Możliwość regulacji wysokości. Doskonale wkomponuje się w różnorodne aranżacje, dodając im szyku i charakteru. Idealnie nadaje się do sypialni, gdzie stworzy przytulną atmosferę, sprzyjającą relaksowi i odpoczynkowi.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 720 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Szerokość | 14 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 42 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty + biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl |


by 