Nico kinkiet elewacyjny ścienny 2-punktowy 9517
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ogrodowy elewacyjny 2 punktowy z metalowym kloszem, świecący góra-dół. Całość lampy wykończona w kolorze grafitowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 7 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 9,5 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 