Nico lampa wisząca 2xLED 11W czarna dymiony PND-8545-2A-AB-SG
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i w kolorze antycznego mosiądzu. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 11W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 294 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 15 cm |
| Wysokość | 135 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + antyczny mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 