Node LED lampa wisząca 2-punktowa złota MOD165PL-L18G3K
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze złotym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 180 stopni |
| Strumień świetlny | 1200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 30,4 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 30,4 cm |
| Waga | 1,7 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty + biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 