Noris lampa sufitowa 2xLED/28W czarna/drewno PLF-82738-28W-WO
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym, elementy drewniane w kolorze drewna naturalnego.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2 x 14W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 850 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 60 cm x 47 cm |
| Wysokość | 7,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + jasne drewno |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, aluminium, tworzywo sztuczne, drewno sosnowe |


by 