Nova lampa wisząca 1xG9 złota P0642
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze białym. Elementy metalowe wykończone ze stali nierdzewnej w kolorze złotym. Oprawa ta świetnie komponuje się zarówno w nowoczesnych jaki i klasycznych aranżacjach. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 7W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 10 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal nierdzewna, szkło |


by 